Předplatné můžete uhradit platební kartou nebo převodem na běžný účet.

Úhrada bankovním převodem

Při platbě převodem na běžný účet poukážete předplatné ve výši 334,- Kč na běžný účet akademonu č. 293281028/0300 . Do poznámky bankovního formuláře uveďte email, na který chcete zaslat přihlašovací údaje. Platbu můžete provést pomocí tohoto QR kódu:

QR kód pro roční předplatné

Zpravidla do 24 hodin obdržíte na tuto emailovou adresu email s přihlašovacím jménem a přístupovým heslem, které můžete kdykoliv změnit. Vaše předplatné začíná dnem, kdy obdržíte email s přístupovými údaji a trvá po dobu jednoho roku. Na vypršení předplatného budete upozorněni emailem.

Při platbě převodem nemusíte vyplňovat žádný formulář, stačí pouze dát pokyn k převodu. Účet pro správu předplatného vytvoří redakční systém samostatně. Jeho prostřednictvím můžete administrovat své předplatné. Přihlašovací jméno a přístupové hesle je totožné pro přístup k předplaceným aktualitám na webu akademon.cz, tak pro přístup k účtu pro administraci vašeho předplatného.

Možné jsou platby prostřednictví Apple Pay i Google Pay na zařízeních, kde jsou instalovány.

Úhrada platební kartou

Platba předplatného platební kartou probíhá prostřednictvím služby stripe (https://stripe.com/en-cz), vyplněním příslušného formuláře se standardními údaji a odsouhlasením platby. Čtenáři bude současně založen účet, prostřednictvím kterého bude mít přístup ke svému předplatnému.

Přihlašovací jméno a heslo se nastavuje v průběhu tohoto procesu a platí jak pro přístup k aktualitám na webu akademon.cz, tak pro přístup k účtu pro administraci vlastního předplatného. Přístup je k dispozici ihned po stržení částky z platební karty. Předplatné platí po dobu jednoho roku.

Prodloužení předplatného po roce je automatické. V případě nezájmu o prodloužení stačí prostřednictvím svého účtu předplatné zrušit. Na blížící se konec předplatného a jeho obnovení předplatitele upozorňujeme emailem.

O PROJEKTU

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO