Předplatné můžete uhradit platební kartou, převodem na běžný účet nebo bitcoinem. Jak získat jedinou aktualitu najdete zde.

Úhrada bankovním převodem

Při platbě převodem na běžný účet poukážete předplatné ve výši 334,- Kč na běžný účet akademonu č. 293281028/0300 . Do poznámky bankovního formuláře uveďte email, na který chcete zaslat přihlašovací údaje. Platbu můžete provést pomocí tohoto QR kódu:

QR kód pro roční předplatné

Zpravidla do 24 hodin obdržíte na tuto emailovou adresu email s přihlašovacím jménem a přístupovým heslem, které můžete kdykoliv změnit. Vaše předplatné začíná dnem, kdy obdržíte email s přístupovými údaji a trvá po dobu jednoho roku. Na vypršení předplatného budete upozorněni emailem.

Při platbě převodem nemusíte vyplňovat žádný formulář, stačí pouze dát pokyn k převodu. Účet pro správu předplatného vytvoří redakční systém samostatně. Jeho prostřednictvím můžete administrovat své předplatné. Přihlašovací jméno a přístupové hesle je totožné pro přístup k předplaceným aktualitám na webu akademon.cz, tak pro přístup k účtu pro administraci vašeho předplatného.

Možné jsou platby prostřednictví Apple Pay i Google Pay na zařízeních, kde jsou instalovány.

Úhrada bitcoinem

Částku 0,00055 BTC laskavě pošlete na bc1q2g6zsyehx5f8gkrpe457073ywsgmq2f0j4uu8a nebo můžete použít tento QR kód:

QR kód pro platbu předplatného bitcoinem.

Poté na adresu ondrej.dvorak62@gmail.com zašlete laskavě svou platební bitcoinovou adresu (nikoliv adresu bitcoinové peněženky!!!), ze které jste částku poukázali. Na tento email Vám  přijdou přístupové kódy neprodleně po připsání předplatného na BTC účet akademonu.

Úhrada platební kartou

Platba předplatného platební kartou probíhá prostřednictvím služby stripe (https://stripe.com/en-cz), vyplněním příslušného formuláře se standardními údaji a odsouhlasením platby. Čtenáři bude současně založen účet, prostřednictvím kterého bude mít přístup ke svému předplatnému.

Přihlašovací jméno a heslo se nastavuje v průběhu tohoto procesu a platí jak pro přístup k aktualitám na webu akademon.cz, tak pro přístup k účtu pro administraci vlastního předplatného. Přístup je k dispozici ihned po stržení částky z platební karty. Předplatné platí po dobu jednoho roku.

Prodloužení předplatného po roce je automatické. V případě nezájmu o prodloužení stačí prostřednictvím svého účtu předplatné zrušit. Na blížící se konec předplatného a jeho obnovení předplatitele upozorňujeme emailem.

O PROJEKTU

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO