sandalor prostředek pro povzbuzení růstu vlasů

Chcete příjít o vlasy?

Chraňte se před ztrátou vlasů, dokud je čas

sandalor prostředek pro povzbuzení růstu vlasů objednejte zde

DOPRAVA ZDARMA!             Máte otázku?

Chcete silnější, hustší a pevnější vlasy? Kdo by nechtěl! Použijte aromaterapeutický přípravek sandalor s vůní santalového dřeva, který stimuluje růst a hustotu vlasů. Potvrzeno vědeckými experimenty. Páry sandaloru ve vzduchu působí přímo na vlasové cibulky, kde zvyšují produkci keratinu, stavebního materiálu vlasů, a snižují přirozené odumírání buněk. Vlasy vydrží déle a jsou pevnější a hustší. 

Ojedinělé účinky sandaloru dokládají testy provedené společnosti Skin and Hair Research Solutions v Mnichově. Podle expertky této společnosti Marty Bertolini „přípravky na bázi sandaloru při působení na pokožku hlavy stimulují růst vlasů a zabraňují předčasnému vypadávání vlasů“. 

Slabá vůně sandaloru úplně postačí. Má působit na citlivé receptory Vašich vlasových cibulek a nikoliv potěšit Vaše čichové buňky.

Účinnost sandaloru je potvrzena vědeckými experimenty, jejichž výsledky byly publikovány v jednom z nejprestižnějších vědeckých časopisů Nature Communications: Jérémy Chéret et al., Olfactory receptor OR2AT4 regulates human hair growth, Nature Communications, volume 9, Article number: 3624 (2018), https://doi.org/10.1038/s41467-018-05973-0.

Sandalor podpoří růst vlasů všude tam, kde jsou ještě živé vlasové cibulky. Pokud ještě nějaké vlasy máte, podpoří jejich růst a zpevní je.
sandalor prostředek pro povzbuzení růstu vlasů objednejte zde

DOPRAVA ZDARMA!       Máte otázku?


sandalor prostředek pro povzbuzení růstu vlasů je vhodný i pro ženy

Kdo by nechtěl husté a pevné vlasy?
Konkrétně sandalor působí na receptor OR2AT4 na povrchu buněk nejsvrchnější vrstvy vlasových cibulek.
Použití je prostinké. Odšroubujete perforované víčko, strhnete přelepku pod ním, víčko zašroubujte zpět a flakon umístíte mimo dosah dětí do prostoru, kde často přebýváte, např. do ložnice nebo pracovny.

Nejsilněji účinkuje po dobu 3-4 týdnů. Sandalor je určen pouze k působení jako páry. V žádném případě není určen k vnitřnímu užití nebo k nanášení na kůži nebo šaty. Přípravek nevdechujte, nechte z něj pouze volně unikat jemnou vůni.
sandalor prostředek pro povzbuzení růstu vlasů objednejte zde

DOPRAVA ZDARMA!            Máte otázku?

sandalor prostředek pro povzbuzení růstu vlasů

Často kladené otázky


Všeobecné obchodní podmínky a GDPR

Bezpečnostní list