Chcete mít nepřetržitý přístup ke všem článkům a zajímavostem o vědě, které se jinde nedozvíte? Předplaťte si online magazín akademon na celý rok za cenu 334 Kč. Co vše díky předplatnému získáte?

 Po dobu jednoho roku získáte přístup ke všem aktualitám o vědě a nových objevech a technologiích, které se objeví na stránce www.akademon.cz. Obsah na tomto webu je uzamčený a neregistrovaný čtenář k němu nemá přístup.

✅ Všechny aktuality vznikají z primárních zdrojů, kterými jsou recenzované vědecké publikace nebo webové stránky předních světových univerzit. Nejedná se v žádném případě o recyklované kusy textu psané a přeložené bez pochopení problematiky.

✅ Aktuality najdete v textové, obrazové, zvukové nebo video podobě.

✅ Zvuková verze aktualit je čtená lidským hlasem, nikoliv strojem.

✅ Pokud lze informaci přinést infografikou, najdete ji na webu akademon v této jednoduché podobě, pochopitelné jediným pohledem.

✅ Ve videozáznamu, pokud to je proveditelné, uvidíte opakování pokusu, o kterém je v aktualitě řeč.

✅ Téměř každý den na webu akademon přibude nová aktualita. Garantujeme 300 aktualit do roka.

✅ Fulltextové vyhledávání a třídění aktualit do jednotlivých rubrik umožňuje rychlé vyhledávání a snadnou orientaci ve starších příspěvcích.

✅ K dispozici je všem čtenářům archiv článků od roku 2001, kde lze sledovat vývoj jednotlivých objevů. 

Předplatné obsahu akademon je určeno každému, kdo se zajímá o dění ve světě vědy a příbuzných oborech, chce získávat relevantní a podložené informace a rozšiřovat si obzory. Předplatné na celý rok za cenu 334 Kč zakoupíte zde.

CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT?

Díky za Váš zájem!

Ondřej Dvořák, akademon.cz 

Připravili jsme pro vás odemknuté články jako ochutnávku

Neomezený přístup k placeným článkům

Pro vaše pohodlí nabízíme čtyři varianty platby předplatného. Platbu díky tomu odešlete jedním kliknutím a celý rok budete mít přístup ke všem aktualitám na webu akademon. Díky předplatnému na celý rok budete mít nepřetržitý přístup ke všem článkům a zajímavostem o vědě, které se jinde nedozvíte.