Co získáte, když si předplatíte roční obsah webové stránky akademon.cz v hodnotě  334,- Kč?

Po dobu jednoho roku získáte přístup ke  všem aktualitám o vědě, nových objevech a technologiích, které se objeví na stránce www.akademon.cz . Obsah na tomto webu je uzamčený a neregistrovaný čtenář k němu nemá přístup.

Všechny aktuality vznikají z primárních zdrojů, kterými jsou recenzované vědecké publikace či webové stránky předních světových univerzit. Nenajdete tady recyklované kusy textu psané a přeložené bez pochopení problematiky, kterých je internet plný. Na Akademonu najdete vždy více podrobností, důkladnější popis a zasazení do souvislostí.

Aktuality najdete v textové, obrazové, zvukové nebo video podobě. Textové aktuality doprovází její čtená audio verze, kterou si můžeme pustit kdykoli se vám nehodí koukat na displej.  Neuslyšíte strojový hlas softwaru, ale skutečné čtení lidským hlasem. Pokud lze informaci přinést v podobě infografiky, najdete ji na webu akademon.cz v této jednoduché podobě, pochopitelné jediným pohledem. Ve videoaktualitách, pokud to je proveditelné, uvidíte často zopakování pokusu, o kterém je řeč.

Nová aktualita se objevuje zpravidla každý den.  Garantujeme 300 aktualit do roka, což odpovídá ceně jedna koruna a jedenáct haléřů za aktualitu.

Fulltextové vyhledávání a třídění do rubrik umožňuje rychle vyhledávání a orientaci ve starších příspěvcích.

Dále je k dispozici archiv článků od roku 2001, kde lze sledovat vývoj různých objevů. Tento archiv je k dispozici všem zájemcům.

A v neposlední řadě na vás nebudou vyskakovat protivná reklamní okénka.

Předplatné obsahu akademon je určeno všem, kdo se zajímají o dění ve světě vědy a příbuzných oborech, a chtějí získávat relevantní a podložené informace a rozšiřovat si své obzory.

 

O PROJEKTU

JAK PŘEDPLATIT?