Chcete mít nepřetržitý přístup ke všem článkům a zajímavostem o vědě, které se jinde nedozvíte? Předplaťte si online magazín akademon na celý rok za cenu 334 Kč. Co vše díky předplatnému získáte?

 Po dobu jednoho roku získáte přístup ke všem aktualitám o vědě a nových objevech a technologiích, které se objeví na stránce www.akademon.cz. Obsah na tomto webu je uzamčený a neregistrovaný čtenář k němu nemá přístup.

✅ Všechny aktuality vznikají z primárních zdrojů, kterými jsou recenzované vědecké publikace nebo webové stránky předních světových univerzit. Nejedná se v žádném případě o recyklované kusy textu psané a přeložené bez pochopení problematiky.

✅ Aktuality najdete v textové, obrazové, zvukové nebo video podobě.

✅ Zvuková verze aktualit je čtená lidským hlasem, nikoliv strojem.

✅ Pokud lze informaci přinést infografikou, najdete ji na webu akademon v této jednoduché podobě, pochopitelné jediným pohledem.

✅ Ve videozáznamu, pokud to je proveditelné, uvidíte opakování pokusu, o kterém je v aktualitě řeč.

✅ Téměř každý den na webu akademon přibude nová aktualita. Garantujeme 300 aktualit do roka.

✅ Fulltextové vyhledávání a třídění aktualit do jednotlivých rubrik umožňuje rychlé vyhledávání a snadnou orientaci ve starších příspěvcích.

✅ K dispozici je všem čtenářům archiv článků od roku 2001, kde lze sledovat vývoj jednotlivých objevů. 

Předplatné obsahu akademon je určeno každému, kdo se zajímá o dění ve světě vědy a příbuzných oborech, chce získávat relevantní a podložené informace a rozšiřovat si obzory. Předplatné na celý rok za cenu 334 Kč zakoupíte zde.

CO VÁS MŮŽE DÁLE ZAJÍMAT?

Díky za Váš zájem!

Ondřej Dvořák, akademon.cz